Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Iphone 6, 6s ve Iwatch çok yakında Türkiye’de

Amerika’da 19 Eylül’de çıkacak olan Ipone 6’lar 32GB, 64 GB ve ilk kez üretilen 128 GB olarak sunulacak. Türkiye’de 26 Eylül’de çıkması planan yeni Iphone fiyatları 2300 ile 3100 TL aralığında olacağı tahmin ediliyor. Amerika fiyatları ise 199 dolar ila 499 dolar aralığında olacak. Yeni iphone’lar da yine 5s’ler gibi altın sarısı, gümüş ve uzay grisi renklerinde sunulacak. Bu telefonlar daha ince ve 4.7 inch ile 5.5 inch ekran büyüklüklerinde piyasaya sürülecek ve en önemli artıları ise daha ince, daha hızlı ve şarjı 2-4 saat daha fazla gidecek şekilde tasarlanmış olmaları.

Bence, bu haberden daha büyük haber ise Apple’ın ilk kez sunacağı IWATCH isimli harika bir saat. Bu da 2015’in ilk çeyreğinde alınabilecek, yani biraz daha beklememiz lazım. Ama aşağıdaki video’yu izleyince hak vereceğiniz üzere, süper bir şey. Ben bunun çıkmasını daha önemli bir gelişme olarak görüyorum keza çoğumuz gibi telefonumu orada burada unutan biriyim bu saatle birlikte Iphone’unuzu unuttuğunuzda saatinizden bir alarm ile uyarılacaksınız. Ayrıca dilerseniz saatiniz aracılığı ile de konuşabilecek ve telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan bile çıkarmaya gerek duymayacaksınız. Iwatch’ın bir çok değişik model, renk ve kadınlara/erkeklere özel olarak ayrı ayrı tasarlandığını da hatırlatalım.

Leave a comment  

+5=9 doğrulama işlemi*

name*

email*

website