Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Sitelerin yanında 5 IKEA daha lazım!

Ankara’nın Siteler semti ünlüdür. Ankaralılar bilirler, burada her türlü mobilya bulunur ve hatta Türkiye çapında da gönderirler. Eskiden yeni evlenenlerin ilk gittiği yerdi ancak sonraları yapı marketler ve sonrasında IKEA’nın açılması bu semtin işlerini biraz baltaladı. Geçen hafta sonu biz de bir iki arkadaş IKEA’ya uğrayalım dedik durumu resimden görebilirsiniz. Hınca hınç resmen ve yürümeniz bile mümkün değildi! Tabii kısa sürede, daralarak çıktık buradan.

ikea ankara

Anlaşılan Ankaralı dünya çapında ilgi gören bu tip mağazaları seviyor ama paramızı yabancılara vermek yerine buna benzer mağazaların Türk girişimciler tarafından açılması daha iyi olabilir diye düşünüyorum. Bu konuda tek hamle yapan ADORE mobilya ama onların da ilginçlik konusunda problemleri var. Yoksa demonte olayını ve ucuzluk olayını halletmişler. Online mağazaları da tamam.Sadece biraz yaratıcılık lazım keza modelleri çok tekdüze.

Ankara’da ucuz maliyetli/ilginç ev ürünleri satan bu tip büyük mağazaların sayısının artmasının gerekliliği bence bu kalabalıktan aşikar. Siz ne dersiniz?

Leave a comment  

+5=9 doğrulama işlemi*

name*

email*

website